Заміна зношених і старих купюр в Херсоні в компанії Money 24

15 October 2020

Готівкою ми обмінюємося кожен день незважаючи на те, що більшість фінансових операцій світу проходить в безготівковому форматі. У готівки є недолік – властивість зношуватися з часом. Коли до вас потрапляє купюра, яку ніхто не хоче приймати, не поспішайте засмучуватися. Компанія Money 24 надає послугу обміну старих купюр в Херсоні.

Критерії визначення старих банкнот

 

Перед тим, як звертатися до фінансової установи за обміном зношеної купюри, потрібно самостійно провести аналіз і оцінити її стан. Ознаки старих екземплярів включають в себе:

обмін старих купюр Херсон

• забруднення на обох сторонах, які знижують яскравість і видимість зображень і серійних номерів;
• сторонні штампи, написи і малюнки;
• один з кілька розривів на поверхні, склеєні скотчем;
• сильна потертість, через яку погано проглядається номінал або інші зображення;
• плями від хімічних речовин або інших рідин невідомого походження;
• наявність великих проколів.

Раніше громадяни України могли міняти зношені банкноти тільки через Національний Банк. Зараз ця процедура значно спростилася: можна звернутися в будь-яку організацію, яка здійснює касове обслуговування фізичних та юридичних осіб, наприклад, в компанію Money 24.

Як проходить обмін зношених купюр

Для початку вам буде потрібно прийти в обмінний пункт Money 24 в Херсоні і захопити з собою банкноту, яку потрібно замінити. Зверніться до одного з наших співробітників, який проведе ретельний огляд примірника.
При незначних пошкодженнях купюри, а саме: збереження більше 55% її площі, відсутності плям від хімії і повної видимості серійних номерів ви відразу ж отримаєте натомість нову банкноту.
Якщо пошкодження значно більші, наприклад, серійні номери стерті, є сліди горіння тощо, даний екземпляр відправлять на професійну експертизу. Потім вам повідомлять про її вирішенні.
Є також купюри, які обміняти неможливо. До них відносяться підробки, що вийшли з обігу екземпляри, склеєні з двох банкнот, а також розрізані на кілька частин.

обмін зношених купюр Херсон

Заміна зношених банкнот в Money 24 Херсон

Звертайтеся до нас за обміном зношених купюр в Херсоні, щоб:
1. Платити мінімальну комісію;
2. Вибирати з понад 15 різних валют потрібну;
3. Отримувати якісне обслуговування.
Крім заміни, ми надаємо інші фінансові послуги: обмін інвалют і криптовалюта, організацію грошових переказів в будь-який регіон планети. А для постійних клієнтів діють пільгові умови співпраці.