Курс обмена USD / UAH у Херсоні на сьогодні
Купівля
27.7300
Продаж
27.8300
Обміняти
можливе обмеження по сумі операції
Купівля
27.730
Продаж
27.830
Обміняти
можливе обмеження по сумі операції
Крос-курси валютКупівляПродаж
EUR/USD 1.2030 1.2120
GBP/USD 1.3700 1.3880
USD/RUB 73.7500 75.6800
EUR/RUB 88.7500 91.1600
USD/PLN 3.7700 3.8300
EUR/PLN 4.5700 4.6300
Графік змін Курс обмена USD / UAH у Херсоні на сьогодні

Money 24 – обмін долара до гривні за вигідним курсом в Херсоні

Для жителів України серед всіх іноземних грошових одиниць американський долар представляє найбільшу важливість. Це найпопулярніша валюта світу, яка використовуються для зберігання державних резервів й укладення 70% міжнародних угод. Українцям варто дізнаватися актуальний курс долара в Херсоні і стежити за його динамікою, тому що він безпосередньо впливає на вартість товарів і послуг всередині країни. Також дана інформація допоможе вам зробити вигідний обмін у відділенні Money 24.

Курс долара в Херсоні: причини змін

Економічна ситуація в США та Україні безпосередньо впливає на курс долара до гривні в Херсоні . Наприклад, негативна динаміка ВВП, дефіцит місцевого бюджету і зростання зовнішніх боргових зобов’язань погано відбиваються на національному грошовому знаку. А зниження інфляції і безробіття, позитивне сальдо платіжного балансу, навпаки, стимулюють зростання місцевих грошей.

Також курс долара в обмінниках Херсона залежить від:

Курс долара Херсон

  1. Іноземної фінансової підтримки України. Наша країна отримує фінансову допомогу від Світового банку, країн-членів Євросоюзу і Міжнародного Валютного Фонду. Чим більше валюти приходить в Україну, тим стабільніший курс.
  2. Ситуації на міжнародному валютному ринку. Долар активно бере участь в спекуляціях на FOREX. Короткочасні стрибки можуть з’являтися через бажання великих учасників ринку заробити, продаючи і купуючи котирування.
  3. Вартості сировини. Дві ключові категорії сировинних товарів, які закуповують в США – це нафта та золото. Тому при збільшенні вартості продукції на світовому ринку американська валюта девальвується.
  4. Торгівельного балансу. Дефіцит торгівельного балансу говорить про те, що обсяги імпортованих товарів значно перевищують обсяги експортованих товарів. Якщо держава закуповує продукцію закордоном, за неї потрібно розплачуватися валютою. Тому на внутрішньому ринку її стає менше, з’являється дефіцит, і курс долара в обміннику Херсона збільшується.

Також на ціну USD впливає грошово-кредитна політика, яку проводить Федеральна Резервна Система. Вона спрямовує всі сили на те, щоб поліпшити якість життя населення і забезпечити економічне зростання. У зв’язку з цим для регулювання курсу можуть змінюватися резервні вимоги, процентні ставки по кредитах, встановлюватися обмеження за операціями з участю долара. Також курс долара обмінники Херсона формують відповідно до монетарної політики та офіційних даних від НБУ.

Біржова торгівля з американським доларом

Так як долар – це найбільш затребувана валюта в світі, не дивно, що в процесі торгів на міжнародному валютному ринку вона також посідає перше місце за кількістю угод. У парі з доларом можуть виявитися і популярні валюти (фунти стерлінги, євро, японські ієни), і екзотичні (російські рублі, польські злоті).

Залежно від обраної валютної пари стратегія трейдингу теж змінюється. Розглядаючи USD як окрему грошову одиницю, вигідно торгувати нею виходить як в короткі терміни, так і на довгострокову перспективу. Волатильність курсу USD низька, за рахунок чого з валютою зручно працювати не тільки досвідченим професіоналам, але й новачкам. Якщо хочеться мінімізувати ризики, радимо починати трейдинг під час Американської торгової сесії.

Динаміка гривні до долара в Херсоні

Починаючи з 2014 року вартість валюти США почала поступово збільшуватися. Вже на початку 2015 року вона коштувала 23.7 гривень, після чого трохи подешевшала на короткий період, а потім знову збільшилася. До січня 2017 ціна вже становила 28.20 гривень, і трималася приблизно на одному рівні протягом усього року.

Потім почалося поступове зниження валютного курсу. Він досяг свого мінімуму в грудні 2019 року, коли придбати інвалюту можна було за 23.73 гривень. Потім у всьому світі почався економічний спад. Через нестабільну ситуацію ціна USD різко зросла до 32 гривень, потім впала до 27.6 гривень, а потім знову збільшилася до 35 UAH. На щастя, на сьогоднішній день стан для українців покращився: курс долара на сьогодні в Херсоні становить 28.5 UAH.
Курс долара Херсон сьогодні

Обмін USD/UAH в Херсоні – Money 24

Потрібно купити долар в Херсоні для поїздки за кордон, міжнародного інвестування, укладання бізнес-угод або збереження особистих заощаджень? Звертайтеся в компанію Money 24. Ми пропонуємо:

  • проаналізувати динаміку USD/UAH на графіку, щоб скласти особистий прогноз;
  • зафіксувати курс долара в Херсоні сьогодні за півгодини до обміну;
  • подивитися крос-курси і скористатися конвертером валют;
  • почитати свіжі новини з фінансово-економічної темі.

Крім вигідного обміну доларів оптом і в роздріб, ви можете звернутися до нас для покупки і продажу електронних валют, оформлення внутрішніх і зовнішніх грошових переказів, обміну зношених купюр. Ми гарантуємо безпеку угод і надаємо знижки постійним клієнтам.

Послуги від Money 24/7

Послуги, пов'язані з обміном валют, а також проведення різний операцій в сфері дорогоцінних металів - ключовий пріоритет в роботі компанії Money 24. Ми працюємо в Херсоні на найвигідніших для кожного клієнта умовах, надаючи їм своєчасну консультацію.

Грошові Перекази по Україні
Скористатися
Міжнародні Перекази
Дивитися
Обмін електронних валют
Перейти
Найближче відділення Money 24/7

Херсон, вул. Залаегерсег, 18

Як дістатися

Вхід з боку Форсажа, 2 магазин зліва від входу, обмін валют

Пн-Нд 09:00 - 21:00

ПОКАЗАТИ НА МАПІ