Курс обміну RUB / UAH у Херсоні на сьогодні
Купівля
0.3660
Продаж
0.3720
Обміняти
можливе обмеження по сумі операції
Купівля
0.3660
Продаж
0.3720
Обміняти
можливе обмеження по сумі операції
Крос-курси валютКупівляПродаж
EUR/USD 1.2030 1.2120
GBP/USD 1.3700 1.3880
USD/RUB 73.7500 75.6800
EUR/RUB 88.7500 91.1600
USD/PLN 3.7700 3.8300
EUR/PLN 4.5700 4.6300
Графік змін Курс обміну RUB / UAH у Херсоні на сьогодні

Обмін російських рублів за вигідним курсом в компанії Money 24 в Херсоні

Найбільшою за площею країною на нашій планеті є Російська Федерація, у якої існує своя національна валюта – рубль. Незважаючи на те, що на міжнародному ринку вона не користується великою популярністю, попит на валюту завжди високий. Він досягається завдяки тому, що в державі проживає понад 140 мільйонів чоловік. Якщо ви збираєтеся в поїздку в РФ з особистих або бізнес-цілей, торгуєте на біржах, допомагаєте родичам або співпрацюєте з партнерами, які там живуть, рекомендуємо регулярно дивитися актуальний курс рубля в Херсоні .

Щоб здійснювати вигідні обмінні операції, потрібно розбиратися в динаміці RUB/UAH та знати причини, які можуть спровокувати скачки. Сьогодні ми познайомимо вас з цією інформацією. А за конвертацією на привабливих умовах і з мінімальними втратами ви завжди можете звернутися до відділення Money 24.

Фактори, що впливають на курс рубля до гривні в Херсоні

Курс рубля ХерсонВ першу чергу на курс гривні до рубля в Херсоні впливає економічна ситуація в обох країнах. Зміцнення національної грошової одиниці спостерігається при підвищенні обсягів ВВП, позитивному сальдо платіжного балансу, скороченні інфляції. А негативний вплив може бути викликано значним зовнішнім боргом, низькою діловою активністю, дефіцитом державного бюджету.

Також курс рубля до гривні в Херсоні залежить від:

  1. Спекуляцій на біржах. У торгах на міжнародному валютному ринку беруть участь великі гравці (банки, корпорації) і дрібні гравці (звичайні трейдери). Коли перша категорія учасників провертає угоди з великими сумами, з’являються курсові стрибки. Друга категорія намагається вловити їх, щоб заробити. Це ще сильніше посилює коливання, але тільки в короткостроковому періоді.
  2. Політичної обстановки. Між Російською Федерацією та Україною вже протягом шести років ведеться озброєний політичний конфлікт. Через це західні країни накладають санкції на Росію, а бізнесмени не можуть користуватися рефінансуванням для погашення боргів. Всі ці фактори негативно позначаються на вартості місцевих валют.
  3. Цін на сировину. Росія – це один з найбільших видобувачів газу і нафти. Дані категорії сировини постійно експортуються в інші держави. Тому національний грошовий знак зміцнюється при підвищенні вартості сировинних товарів і зростанні обсягів експорту.

Ще курс російського рубля в Херсоні залежить від монетарної політики, за яку відповідають Центральні банки в кожній країні. Якщо необхідно стабілізувати ціну валюти, ЦБ регулює попит і пропозицію під час міжбанківських торгів, змінює облікову ставку, контролює емісію грошової маси та експортно-імпортні операції.

Біржова торгівля російським рублем

Якщо говорити про прості міжнародні платежі, рубль не користується великою популярністю. Але ось про торги на ринку FOREX такого не можна сказати, адже там ситуація зовсім інша. Російська валюта займає почесне третє місце за кількістю операцій, слідуючи відразу за доларом і євро. Найчастіше в процесі трейдингу можна зустріти такі котирування, як RUB/PLN, GBP/RUB, EUR/RUB та USD/RUB.
Курс рубля до гривні Херсон
Волатильність російського рубля визначається як висока. Це означає, що для успішної торгівлі потрібно бути досвідченим професіоналом, але заробити можна досить великі суми. Використовуйте комбінацію технічного і фундаментального аналізу, щоб складати грамотні і найбільш точні прогнози. Не забувайте відслідковувати динаміку цін на нафту, адже рубль – це сировинна валюта.

Курс рубля і його динаміка в Херсоні

Останні кілька років не можна назвати вдалими ні для економіки РФ, ні для валюти. Так як відбувалося багато політичних змін, курс часто змінювався. Навесні 2015 року він був ще досить сильним – коштував 0.46 UAH. Потім почалася поступова девальвація, і вже до січня 2016 року ціна опустилася до 0.34 UAH. Після цього почався стабільний ріст: в січні 2018 року вартість досягла свого піку і склала майже 0.5 гривень. Але успіх тривав недовго, адже з того моменту і до сьогоднішнього дня триває поступове падіння ціни. Курс рубля до гривні в Херсоні на сьогодні становить 0.37 UAH.

Обмін рублів до гривні в Херсоні – Money 24

Обміняти рублі в Херсоні – це не проблема, адже валюта є в наявності в кожному банку та обмінному пункті. Питання тільки в тому, наскільки вигідна пропозиція. Якщо вам хочеться звести до мінімуму втрати на курсовій різниці, звертайтеся в компанію Money 24. Ми пропонуємо:

  • зафіксувати актуальний курс рубля в Херсоні сьогодні за півгодини до візиту до відділення;
  • подивитися динаміку UAH/RUB та зробити власні прогнози;
  • вивчити новини зі світу економіки та фінансів;
  • прорахувати курс рубля до гривні в Херсоні на калькуляторі в режимі онлайн.

Також ви можете звернутися до нас, щоб оформити грошовий переказ, обміняти електронні валюти або отримати нові купюри замість зношених, які ніде не хочуть приймати. Для наших постійних клієнтів діють пільгові умови співпраці.

Послуги від Money 24/7

Послуги, пов'язані з обміном валют, а також проведення різний операцій в сфері дорогоцінних металів - ключовий пріоритет в роботі компанії Money 24. Ми працюємо в Херсоні на найвигідніших для кожного клієнта умовах, надаючи їм своєчасну консультацію.

Грошові Перекази по Україні
Скористатися
Міжнародні Перекази
Дивитися
Обмін електронних валют
Перейти
Найближче відділення Money 24/7

Херсон, вул. Залаегерсег, 18

Як дістатися

Вхід з боку Форсажа, 2 магазин зліва від входу, обмін валют

Пн-Нд 09:00 - 21:00

ПОКАЗАТИ НА МАПІ