Курс обміну PLN/ UAH в Херсоні на сьогодні
Купівля
7.2000
Продаж
7.3700
Обміняти
можливе обмеження по сумі операції
Купівля
7.2200
Продаж
7.3700
Обміняти
можливе обмеження по сумі операції
Крос-курси валютКупівляПродаж
EUR/USD 1.2030 1.2120
GBP/USD 1.3700 1.3880
USD/RUB 73.7500 75.6800
EUR/RUB 88.7500 91.1600
USD/PLN 3.7700 3.8300
EUR/PLN 4.5700 4.6300
Графік змін Курс обміну PLN/ UAH в Херсоні на сьогодні

Money 24 – обмін польських злотих за вигідним курсом в Херсоні

Польща вже протягом 16 років є членом Євросоюзу. Незважаючи на те, що для ЄС введена єдина валюта – євро, в Польщі її до сих пір не прийняли як офіційну. Населення продовжує користуватися своєю грошовою одиницею – польським злотим, який приймають в усіх громадських закладах, магазинах і ресторанах. Якщо ви співпрацюєте з польськими партнерами, збираєтеся в поїздку або торгуєте на біржах, вам обов’язково потрібно дізнатися актуальний курс злотого до гривні в Херсоні та провести вигідний обмін у відділенні Money 24.

Курс гривні до злотого в Херсоні: причини коливань

Курс злотого до гривні у Херсоні залежить від банківської політики, яку проводять в обох країнах з метою підтримувати ціну валют на стабільному рівні, уникаючи сильних коливань. Щоб нівелювати стрибки, Центральні банки використовують різні інструменти грошово-кредитної політики. До них відноситься зміна процентних ставок по кредитах, контроль емісії грошової маси, регулювання операцій з ввезення і вивезення товарів, валютні торги на відкритому ринку.

Також співвідношення PLN/UAH залежить від:

Курс злотого до гривні Херсон

 1. Біржової торгівлі. Незважаючи на те, що на міжнародному валютному ринку злотий вважають екзотичної валютою, учасники активно використовують її в торгах. За допомогою продажу і покупки певних котирувань вони можуть викликати короткочасні курсові стрибки.
 2. Стану фінансового ринку Польщі. На дану галузь зараз спрямовують усі зусилля для інтенсивного розвитку. Вартість місцевої валюти може змінюватися в залежності від позик і кредитів, які видаються громадянам і підприємцям.
 3. Польської сфери торгівлі. Бюджет держави більш ніж на 70% складається з доходів, отриманих від продажу товарів та послуг. Тому національний грошовий знак зміцнюється за умови підвищення обсягів продажів і зростання експорту.
 4. Міграції грошової маси. Між Україною та Польщею постійно відбувається міграція людей: багато наших співвітчизників їдять туди, щоб заробляти гроші. Потім, після повернення додому, вони привозять з собою інвалюту, поповнюючи внутрішній ринок. Це сприяє тому, що курс стає більш вигідним для українців.

Ще в Херсоні курс злотого безпосередньо залежить від показників економіки. Наприклад, якщо знижується обсяг ВВП, зростає рівень безробіття й інфляції, то грошова одиниця девальвується. А її підйом може спостерігатися при позитивному сальдо платіжного балансу, високому індексі ділової активності, збільшенні місцевого бюджету.

Причини зміцнення польських злотих

Останній рік став вдалим для польської валюти, так як її цінність поступово підвищується. Таке стрімке зміцнення пов’язано з тим, що:

 • злотий безпосередньо залежить від євро: якщо вартість європейської валюти збільшується, злотий теж зміцнюється;
 • країна активно розвиває добувну промисловість. Вона поставляє срібло, вугілля, чорний і кольоровий метал на експорт. Так як ростуть ціни і обсяги продажів, вартість PLN зростає;
 • в державі розвивається сфера сільського господарства, що дозволяє скоротити кількість товарів, які імпортуються, і замінити їх власними;
 • у Польщі немає конфліктів на міжнародній арені – вона веде тісну співпрацю з такими великими країнами Європи, як Великобританія і Німеччина.

Купити злоті Херсон

Валюта Польщі: трейдинг та особливості

Серед всіх європейських країн Польська економіка зараз вважається однією з найбільш стабільних й тих, що активно розвиваються. Держава спрямовує всі сили на підтримку національної валюти. Підтримувати стабільність курсу вдається за допомогою низької ставки рефінансування в банках, так як населення охочіше бере кредити завдяки їх доступності. Також грошовий знак і його надійність обумовлені невеликим державним боргом і балансом операцій експорту та імпорту.

Польський злотий – це вільно конвертований грошовий знак. Це означає, що його вартість формується на основі співвідношення попиту і пропозиції, який встановлюється в процесі торгів. На FOREX дана валюта постійно бере участь в угодах. Трейдери вважають за краще торгувати злотим в парі з євро і доларом. Якщо спекулювати на короткостроковий період, можна отримати максимум прибутку. Для аналізу котирувань і прогнозування коливань потрібно проводити технічний аналіз, а також стежити за новинами з ЄС.

Обмін PLN/UAH за вигідним курсом – Money 24 Херсон

Якщо ви цікавитеся курсом валют в Херсоні для обміну злотих, звертайтеся в компанію Money 24. Ми завжди виставляємо найбільш вигідні пропозиції. Нашим клієнтам доступні декілька послуг, а саме:

 1. Створення електронної заявки перед обміном з можливістю зафіксувати курс.
 2. Проведення внутрішніх і міжнародних грошових переказів.
 3. Обмін електронних валют.
 4. Заміна старих банкнот на нові з мінімальною комісією.

Також на нашому сайті ви можете стежити за новинами, використовувати калькулятор, аналізувати динаміку PLN/UAH. Запрошуємо вас продати або купити злоті в Херсоні в нашому відділенні й отримати знижку постійного клієнта.

Послуги від Money 24/7

Послуги, пов'язані з обміном валют, а також проведення різний операцій в сфері дорогоцінних металів - ключовий пріоритет в роботі компанії Money 24. Ми працюємо в Херсоні на найвигідніших для кожного клієнта умовах, надаючи їм своєчасну консультацію.

Грошові Перекази по Україні
Скористатися
Міжнародні Перекази
Дивитися
Обмін електронних валют
Перейти
Найближче відділення Money 24/7

Херсон, вул. Залаегерсег, 18

Як дістатися

Вхід з боку Форсажа, 2 магазин зліва від входу, обмін валют

Пн-Нд 09:00 - 21:00

ПОКАЗАТИ НА МАПІ