Особливості валютних курсів на чорному ринку Херсона та поради з обміну

6 November 2020

Чорний ринок валюти в Україні існував завжди. Головною причиною його утворення стали спроби держави контролювати курс національної грошової знака. На щастя, зараз не існує строгих законів по конвертації грошей. Тому у жителів є вибір, куди звертатися: в банки, обмінні пункти або до незаконних «мінял». Давайте розглянемо докладніше особливості курсу валют на чорному ринку Херсона і дізнаємося, де все-таки краще обміняти гроші.

Фактори, що впливають на «чорний» валютний курс

Як би чорний ринок не прагнув існувати окремо, все одно процес формування валютних курсів всюди відбувається однаково. Всі установи спираються на офіційні дані, які щодня оголошує Центральний банк. А потім роблять свою націнку (велику або не дуже), щоб пропонувати обмін населенню і заробляти на цьому.
На курс грошових знаків на чорному ринку валют в Херсоні впливає:чорний ринок валют Херсон

  1. Стан економіки. Навіть при найменших змінах ВВП, рівня зайнятості, інфляції, обсягу державного боргу та місцевого бюджету відбуваються коливання курсів.
  2. Монетарна політика. НБУ прагне контролювати національну валюту. Для запобігання стрибків він вдається до інтервенцій, зміни облікової ставки, контролю і обмеження міжнародних платіжних транзакцій.
  3. Населення країни. Самі жителі Херсона та інших міст здатні викликати скачки вартості UAH стосовно інвалют. Якщо в період паніки всі починають активно скуповувати долари і євро, курс валют на чорному ринку Херсона підвищується. В таких умовах з’являється дефіцит, а національні гроші знецінюються.

Тіньовий ринок Херсона: чи варто звертатися чи ні

Плюси цілком очевидні: в Херсоні курс валют на чорному ринку більш привабливий. Також це можливість міняти гроші без посвідчення особи і інших документів і обміняти будь-яку суму за один раз без обмежень.
Але всі ці переваги перекриває один істотний мінус: відсутність безпеки. Неофіційні обмінники дуже легко можуть вас обдурити, підсунувши купюри, які вже вийшли з обігу, або фальсифіковані екземпляри. І тоді ви просто втратите гроші, не маючи можливості щось довести.

Де краще поміняти валюту в Херсоні

курс валют чорний ринок Херсон

Рекомендуємо звертатися тільки в перевірені місця для конвертації валют, а саме в компанію Money 24 в Херсоні. ми:

  • гарантуємо безпеку і надаємо супровід до авто;
  • перевіряємо всі банкноти на справжність;
  • пропонуємо перед обміном зафіксувати курс за допомогою електронної заявки.

Таким чином, ви обміняєте гроші так само вигідно, але без ризику. А для постійних і оптових клієнтів у нас діють приємні знижки.

Схожі публікації
Курс валют в банках Херсона: де вигідніше здійснити обмін
Курс валют в банках Херсона: де вигідніше здійснити обмін
6 November 2020

Більшість жителів Херсона відстежують зміни валютних курсів кожен день. Одним це потрібно в зв'язку з бізнесом та співпрацею з іноземними компаніями, ...