Курс обміну EUR / UAH у Херсоні на сьогодні
Купівля
33.3800
Продаж
33.5700
Обміняти
можливе обмеження по сумі операції
Купівля
33.380
Продаж
33.570
Обміняти
можливе обмеження по сумі операції
Крос-курси валютКупівляПродаж
EUR/USD 1.2030 1.2120
GBP/USD 1.3700 1.3880
USD/RUB 73.7500 75.6800
EUR/RUB 88.7500 91.1600
USD/PLN 3.7700 3.8300
EUR/PLN 4.5700 4.6300
Графік змін Курс обміну EUR / UAH у Херсоні на сьогодні

Купівля та продаж євро за вигідним курсом в Херсоні – Money 24

Євросоюз з’явився в 1993 році, проте тільки через шість років держави задумалися про введення єдиної валюти для країн-членів. Загальна грошова одиниця повинна була стати сильним конкурентом для долара, підвищити інвестиційну привабливість Єврозони, забезпечити вигідну торгівлю без мита між країнами. В результаті, всіх цих цілей вдалося досягти. Сьогодні курс євро в Херсоні вважається одним з найстабільніших, а грошовий знак відносять до числа надійних.

У зв’язку з такою популярністю на міжнародному ринку близько третини всіх транзакцій відбувається за участю EUR. Також валюта використовується для зберігання державних резервів і проведення особистих платежів громадян. Якщо вам цікаво дізнатися більше про особливості котирування EUR/UAH та здійснити обмінну операцію на привабливих умовах, звертайтеся в компанію Money 24 в Херсоні.Курс євро Херсон

Особливості формування курсу євро в Херсоні

В першу чергу, курс євро до гривні в Херсоні залежить від макроекономічних індикаторів. Необхідно враховувати стан економіки України, а також найбільших і важливих членів ЄС – Франції, Німеччини, Італії. На основі динаміки ВВП, рівня інфляції та зайнятості населення, індексу ділової активності, місцевого бюджету, платіжного балансу та зовнішнього боргу можна відстежувати і прогнозувати скачки пари EUR/UAH.

Також на валюту євро і її курс в Херсоні впливає:

 1. Ситуація в політиці. В рамках міжнародних відносин Євросоюз займає нейтральну позицію, намагаючись ні з ким не конфліктувати. На жаль, в Україні зараз інша ситуація, адже ведеться війна з Росією. Це породжує нестабільність всередині держави, що сприяє появі курсових стрибків.
 2. Активність інвесторів. Якщо проаналізувати всі міжнародні інвестиції, 80% з них здійснюються або за допомогою долара, або за допомогою євро. Коли інвестори віддають перевагу європейській валюті й активно купують її, попит підвищується, а потім і вартість збільшується.
 3. Банківська політика. Європейський Центральний банк і Національний банк України сприяють підвищенню стабільності курсу місцевих грошей. Як правило, вони регулюють його за допомогою процентної ставки. Коли вона підвищується, інвестиційна привабливість країни зростає, що позитивно позначається на ціні валюти. Також ЦБ використовують такі інструменти, як валютний контроль, інтервенції та емісія грошової маси.
 4. Біржові спекуляції. У зв’язку з високою популярністю EUR на біржах грошовою одиницею торгують досить часто. Якщо великі гравці хочуть отримати максимум прибутку, вони можуть навмисно продавати і купувати котирування, щоб викликати стрибки і заробляти на них.

Трейдинг та динаміка курсу EUR/UAH в Херсоні

Курс євро на сьогодні Херсон
За період останніх п’яти років при аналізі курсу євро було видно і злети, і падіння. У період з квітня 2015 року по січень 2018 року вартість інвалюти поступово збільшувалася незважаючи на те, що були короткочасні «просідання». За цей період ціна виросла з 26.11 гривень до 34.77 гривень, що для українців виявилося не найприємнішим. Адже курс завжди відображається на місцевих імпортованих товарах з ЄС.

З того моменту вартість EUR почала поступово знижуватися. Дана тенденція тривала до грудня 2019 року, коли курс досяг 26.31 UAH. Після цього у всьому світі почалася нестабільна ситуація: курс то піднімався, то різко падав. Свого піку він досяг в липні 2020 року – 38.65 UAH. На щастя, ситуація незабаром нормалізувалася. Курс євро на сьогодні в Херсоні становить 33.5 UAH.

Якщо аналізувати торги на міжнародній валютній біржі, там євро посідає друге місце за кількістю угод. Часто валюта зустрічається в котируваннях з фунтом стерлінгом, швейцарським франком, американським доларом, японською ієною та іншими. Волатильність валютних пар, де бере участь EUR, визначається як висока, тому заробіток може бути великим. Спекулювати можна в короткостроковій або довгостроковій перспективі, регулярно відслідковуючи новини з ЄС.

 

Причини для обміну євро в Херсоні

Курс євро до гривні Херсон
Вам буде потрібно купити євро в Херсоні, щоб:

 1. Поїхати в подорож в одну з європейських країн або відправитися туди по роботі.
 2. Укласти угоду з іноземним партнером, компанією, постачальником.
 3. Придбати закордоном товари або послуги.
 4. Зберегти особисті заощадження в безпечній та надійній валюті.
 5. Взяти участь в торгах на FOREX.
 6. Створити банківський депозит для отримання пасивного доходу.

 

Money 24 – вигідний обмін євро в Херсоні

Компанія Money 24 пропонує найпривабливіші умови обміну для фізичних і юридичних осіб. Співпрацюючи з нами, ви можете зафіксувати курс євро в Херсоні на сьогодні за 30 хвилин до обміну, щоб мінімізувати втрати. Залишаючи електронну заявку, ми заздалегідь готуємо для вас потрібну суму. Також наші клієнти можуть в режимі онлайн відстежувати динаміку EUR/UAH, користуватися конвертером валют і вивчати останні новини.

Крім вигідного обміну, ми пропонуємо:

 • грошові перекази (по Україні та іншим країнам);
 • обмін старих купюр з мінімальною комісією;
 • конвертацію електронних валют.

Звертайтеся до нас за будь-якими фінансовими послугами регулярно та отримуйте приємну знижку як постійний клієнт.

Послуги від Money 24/7

Послуги, пов'язані з обміном валют, а також проведення різний операцій в сфері дорогоцінних металів - ключовий пріоритет в роботі компанії Money 24. Ми працюємо в Херсоні на найвигідніших для кожного клієнта умовах, надаючи їм своєчасну консультацію.

Грошові Перекази по Україні
Скористатися
Міжнародні Перекази
Дивитися
Обмін електронних валют
Перейти
Найближче відділення Money 24/7

Херсон, вул. Залаегерсег, 18

Як дістатися

Вхід з боку Форсажа, 2 магазин зліва від входу, обмін валют

Пн-Нд 09:00 - 21:00

ПОКАЗАТИ НА МАПІ